facebook yotube vk

Український лідер галузі з виробництва пневмо-каркасних конструкцій та повнокольорового друку з 1996 року.

Схема проїзду

ТОВ “Компанія “Акер”

Провідний виробник рекламних

пневмо-каркасних конструкцій

+38 (044) 501 92 54

+38 (098) 969 51 50

 

Аеромени-рукомахи

  Аеромени рукомахи– відносно новий, на Україні, вид динамічних пневмоконструкцій. Аеромени-рукомахи відрізняються від динамічних Аероменів тим, що з елементів динаміки мають не весь танцюючий корпус, а лише, як правило, один елемент – «руку» вказівницю.
Як і інші пневмоконструкції можуть розроблятися під конкретний образ будь-кого, або чого. Аеромени рукомахи можуть встановлюватись на світову тумбу для додаткового їх сприйняття.
  Колірне рішення виконуємо за Вашим побажанням. Висота Аеромена рукомаха – 3м.
  Електродвигун у такої конструкції вже вмонтовано в оболонку (світову тумбу). Електродвигун підключається до електромережі 220 В ( або електрогенератору). Задля забезпечення максимально корисного строку служби вироба необхідно розкріплювати його за усі монтажні петлі та додержуватися правил експлуатації, згідно наданої Інструкції, на сторінці “Комплектуючі, інструкції“.
  Прорахунок Аеромена-рукомаха робиться індивідуально. Для цього необхідно надіслати зображення (макет, ескіз, фото, тощо) продукту , вказати бажаний розмір, надати інформацію про кольорове рішення, вказати тиражність та довгочасність експлуатації, контактну особу та контактний номер телефону.
  Якщо на пневмоконструкції хочете бачити змінні полотна – будь ласка, вкажіть це.
  Стандартний термін виготовлення – до 3-х тижнів. Але, якщо , Вам треба на «вчора» – найдемо рішення, як це можливо зробити 🙂
  Наш багатоканальний телефон для зв’язку: +38 (044) 501 92 54, або замовте зворотний дзвінок через кнопку “Замовити зворотний дзвінок”.Дякую за замовлення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший час.