facebook yotube vk

Український лідер галузі з виробництва пневмо-каркасних конструкцій та повнокольорового друку з 1996 року.

Схема проїзду

ТОВ “Компанія “Акер”

Провідний виробник рекламних

пневмо-каркасних конструкцій

+38 (044) 501 92 54

+38 (098) 969 51 50

 

Куполи для проекції, планетарії

  Куполи для проекції використовуються по всьому світу для презентацій, для показу навчальних кінофільмів, для тематичних виставок та презентацій, для шоу програм, як купольне сферичне накриття для проведення фестивалів, як планетарій, як кінотеатр, як презентаційний зал.
  Куполи для проекцій можуть використовуватись як просто неба, так і в приміщеннях.
  Куполи для проекції бувають без каркасні (повітроопорні) та каркасні. Безкаркасні куполи мають стандарті розміри – 4,8м, 5,5м, 6м. Каркасні куполи мають стандартні розміри – 3м, 4м, 5м, 6м, 8м, 12м, 15м, 18м.
  Повітроопорні куполи широко використовуються для демонстрації навчальних фільмів у школах, дитсадках, санаторіях, пансіонатах. Мають переваги у мобільності та швидко монтажності. Надув такого купола виконується за 10 хвилин. Такий купол не має підлоги, що робить його безпечним у експлуатації, тому що у разі негайної потреби стінка у будь-якому місці просто підіймається та люди негайно виходять на зовні.
  Каркасні полу сфери – це купола, які можуть встановлюватись на полу або підвішуватись під стелю. Призначення – виставково-інформаційна діяльність, геймерство, тематично-інформаційна діяльність.
  Сферичні планетарії – цей вид каркасних куполів, який відкриє вам дивовижний простір Всесвіту, в якому ви зможете насолодитись оглядом нашого Всесвіту з кутом охоплення 360 градусів.

  За замовленням можливо виготовити нестандартний розмір проекційного куполу.
  Прорахунок робиться індивідуально. За прорахунком звертайтесь за нашими контактами на сторінці “Контакти“.
  Стандартний термін виготовлення – до 3-х тижнів. Але, якщо , Вам треба на «вчора» – найдемо рішення, як це можливо зробити.
  Наш багатоканальний телефон для зв’язку: +38 (044) 501 92 54, або замовте зворотний дзвінок через кнопку “Замовити зворотний дзвінок”.Дякую за замовлення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший час.