facebook yotube vk

Український лідер галузі з виробництва пневмо-каркасних конструкцій та повнокольорового друку з 1996 року.

Схема проїзду

ТОВ “Компанія “Акер”

Провідний виробник рекламних

пневмо-каркасних конструкцій

+38 (044) 501 92 54

+38 (098) 969 51 50

 

Надувна військова техніка

  Надувна військова техніка має такий спектр вживання – військова виставка, військовий парад, муляж на військових стрільбищах. Але, якщо ви хочете прикрасити сцену до Дня перемоги, або, для іншого свята та шоу, ми виготовимо Вам військову техніку без невеликих імітаційних елементів конкретної моделі та виконаємо у яскравих кольорах. Таким чином, з суворої військової техніки танки, БТРи, пушки, зенітні установки перетворяться в сценічний елемент декору, ігровий майданчик, тощо.
  Розробимо та виготовимо надувні стенди військової техніки з максимальною модельною схожістю з оригіналом. Маємо досвід розробки надскладної військової техніки.
  Для прорахунку та виготовлення військової техніки для шоу необхідно вислати нам запит з вкладанням бажаного виду військової техніки (фото, ескіз, модель, тощо), вказати бажаний колір, тиражність, довгочасність експлуатації, контактну особу та контактний номер телефону.
  Заради прорахунку спеціалізованої військової техніки необхідно вислати нам марку необхідної військової одиниці, фото або зображення, вказати тиражність.
  Надувні стенди працюють в приміщеннях та на вулиці. За для роботи надувного стенду потрібно підключити його до електромережі 220 В ( або електрогенератору). Задля забезпечення максимально корисного строку служби вироба необхідно розкріплювати його за усі монтажні петлі.
  В залежності від складності моделі на габаритних розмірів, пневмомодель розроблюється та виготовляється від 1 місяця до двох місяців.
  Комплект відтяжок та кріплення для асфальту входить до комплектації надувного стенду.
  Наш багатоканальний телефон для зв’язку: +38 (044) 501 92 54, або замовте зворотний дзвінок через кнопку “Замовити зворотний дзвінок”.Дякую за замовлення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший час.