facebook yotube vk

Український лідер галузі з виробництва пневмо-каркасних конструкцій та повнокольорового друку з 1996 року.

Схема проїзду

ТОВ “Компанія “Акер”

Провідний виробник рекламних

пневмо-каркасних конструкцій

+38 (044) 501 92 54

+38 (098) 969 51 50

 

Надувні Арки

  Надувні арки – універсальний надувний статичний стенд у вигляді арки, який став справді масовим інформаційно-рекламним носієм. Таку популярніть надувні стенди Арки отримали завдяки їх широкому використанню при проведенні спортивних змаганнях, при проведенні виставок, ярмарок, шоу – програм, святкових заходів, тощо. Популярність надувні арки здобули завдяки своїм властивостям: малогабаритність у згорнутому вигляді; гарна стійкість; багатофункціональність; монтажність у приміщенні, вулиці, полі, на асфальті, газоні, тощо.
  Зверніть увагу на те, що на надувній арці можливо розміщувати змінні рекламні полотна, не змінні рекламні полотна, або брендувати її повністю.
  Для роботи надувної конструкції Арка необхідно підключити, в багатьох випадках, вмонтований в оболонку електродвигун, до електромережі 220 В (або електрогенератор) та закріпити за монтажні петлі на місці установці.
  Задля забезпечення максимально корисного строку служби вироба необхідно розкріплювати його за усі монтажні петлі та додержуватися правил експлуатації, згідно наданої Інструкції, на сторінці “Комплектуючі, інструкції“.
  Прорахунок надувної Арки робиться індивідуально. Для цього необхідно надіслати зображення Арки (бажано з нашого сайту), вказати розмір (стандартні розміри Арок – 3х5.5м., 5х7м., 6х10м.), надати інформацію про кольорове рішення, вказати тиражність та довгочасність експлуатації, контактну особу та контактний номер телефону. Якщо на Арці будуть змінні полотна – будь ласка, вкажіть це.
  Стандартний термін виготовлення – до 3-х тижнів. Але, якщо , Вам треба на «вчора» – найдемо рішення, як це можливо зробити 🙂
  Наш багатоканальний телефон для зв’язку: +38 (044) 501 92 54, або замовте зворотний дзвінок через кнопку “Замовити зворотний дзвінок”.Дякую за замовлення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший час.