facebook yotube vk

Український лідер галузі з виробництва пневмо-каркасних конструкцій та повнокольорового друку з 1996 року.

Схема проїзду

ТОВ “Компанія “Акер”

Провідний виробник рекламних

пневмо-каркасних конструкцій

+38 (044) 501 92 54

+38 (098) 969 51 50

 

Надувні шатри, павільйони

  Надувний шатер – дуже мобільний, швидко монтажний вид статичного пневмостенду, який виконує функції шатра, палатки, ангару, накриття. Завдяки тому, що конструкція є бескаркасною, великий об’єм конструкції в згорнутому стані вміщується в невелику сумку. Надувний шатер став невід’ємною часткою виставок, ярмарок, промоушн та шоу акцій. Завдяки повно колірному та рекламному нанесенню надувний шатер заздалегідь висвічує продукт рекламної компанії, бренду акціонної продукції,тощо.
  Для роботи електрообладнання пневмошатрів необхідне живлення 220В.
  Задля забезпечення максимально корисного строку служби вироба необхідно розкріплювати його за усі монтажні петлі та додержуватися правил експлуатації, згідно наданої Інструкції, на сторінці “Комплектуючі, інструкції“.
  Пневмошатер має фронтони та стінки. Надувний шатер можливо виготовити без стінок, або зі стінками – від однієї до чотирьох. Стінка може бути змінна (на блискавці) , або стаціонарна (не змінна) .
  Прорахунок пневмошатра робиться індивідуально. Для цього необхідно надіслати зображення (макет, ескіз, фото, тощо) продукту , вказати бажаний розмір, надати інформацію про кольорове рішення, вказати тиражність та довгочасність експлуатації, контактну особу та контактний номер телефону.
  Стандартний термін виготовлення – до 3-х тижнів. Але, якщо , Вам треба на «вчора» – найдемо рішення, як це можливо зробити 🙂
  Наш багатоканальний телефон для зв’язку: +38 (044) 501 92 54, або замовте зворотний дзвінок через кнопку “Замовити зворотний дзвінок”.Дякую за замовлення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший час.