facebook yotube vk

Український лідер галузі з виробництва пневмо-каркасних конструкцій та повнокольорового друку з 1996 року.

Схема проїзду

ТОВ “Компанія “Акер”

Провідний виробник рекламних

пневмо-каркасних конструкцій

+38 (044) 501 92 54

+38 (098) 969 51 50

 

Надувні Сфери

  Надувні сфери – це вже класичний вид надувної конструкції. Умовно, по зовнішньому вигляду, їх поділяють на три групи: Сфера, Сфера на ніжці, Лампочка. Є, також, стандартні висоти таких надувних сфер – 3м та 5м.
  Оболонка надувних Сфер,Сфера на ніжці та Лампочок може брендуватися повністю. Або, на однокольоровій пневмоконструкції робиться повно\однокольорові змінні, або, стаціонарні інформаційно-рекламні полотна, які пришиваються до сфер\лампочок, або, монтуються на ліпкій стрічці до оболонки.
  Свого об’єму оболонка стандартної пневмоконструкції набуває завдяки роботі електродвигуна, що, вмонтований в неї. Електродвигун підключається до електромережі 220 В ( або електрогенератору). Задля забезпечення максимально корисного строку служби вироба необхідно розкріплювати його за усі монтажні петлі та додержуватися правил експлуатації, згідно наданої Інструкції, на сторінці “Комплектуючі, інструкції“.
  Прорахунок надувної стандартної пневмоконструкції робиться індивідуально. Для цього необхідно надіслати вибране зображення продукту з цієї сторінки, та надати інформацію про кольорове рішення, вказати тиражність та довгочасність експлуатації, контактну особу та контактний номер телефону. Якщо на пневмоконструкції хочете бачити змінні полотна – будь ласка, вкажіть це.
  Стандартний термін виготовлення – до 3-х тижнів. Але, якщо , Вам треба на «вчора» – найдемо рішення, як це можливо зробити 🙂
  Наш багатоканальний телефон для зв’язку: +38 (044) 501 92 54, або замовте зворотний дзвінок через кнопку “Замовити зворотний дзвінок”.Дякую за замовлення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший час.