facebook yotube vk

Український лідер галузі з виробництва пневмо-каркасних конструкцій та повнокольорового друку з 1996 року.

Схема проїзду

ТОВ “Компанія “Акер”

Провідний виробник рекламних

пневмо-каркасних конструкцій

+38 (044) 501 92 54

+38 (098) 969 51 50

 

Надувні стенди, екрани

  Надувні стенди та екрани – застосовуються задля надання інформаційної та рекламної інформації у вигляді звичайного образу – табло, стенд, плакат. Надувний стенд має найбільшу рівну площу для закріплення зйомного або стаціонарного рекламного зображення (полотно). Він заздалегідь інформує потенційних покупців про властивості рекламного продукту у місцях продажу, у виставкових просторах, при рекламно-агітаційних заходах .
  Конструкція розроблена таким чином, що Замовник самостійно може змінювати інформаційні полотна на стенді при допомозі липкої тасьми.
  Для надуву стенда-екрана застосовується електродвигун, який необхідно підключити до електромережі 220 В ( або електрогенератору). Задля забезпечення максимально корисного строку служби вироба необхідно розкріплювати його за усі монтажні петлі та додержуватися правил експлуатації, згідно наданої Інструкції, на сторінці “Комплектуючі, інструкції“.
  Прорахунок надувних стендів та екранів робиться індивідуально. Для цього необхідно надіслати вибране зображення продукту з цієї сторінки, або, свій макет ( ескіз, фото, тощо) та надати інформацію про кольорове рішення, про наявність полотна (зйомного чи ні), вказати тиражність та довгочасність експлуатації, контактну особу та контактний номер телефону.
  Стандартний термін виготовлення – до 3-х тижнів. Але, якщо , Вам треба на «вчора» – найдемо рішення, як це можливо зробити 🙂
  Наш багатоканальний телефон для зв’язку: +38 (044) 501 92 54, або замовте зворотний дзвінок через кнопку “Замовити зворотний дзвінок”.Дякую за замовлення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший час.