facebook yotube vk

Український лідер галузі з виробництва пневмо-каркасних конструкцій та повнокольорового друку з 1996 року.

Схема проїзду

ТОВ “Компанія “Акер”

Провідний виробник рекламних

пневмо-каркасних конструкцій

+38 (044) 501 92 54

+38 (098) 969 51 50

 

Новорічні пневмофігури

  Новорічні пневмофігури – під замовлення виготовимо, за Вашим малюнком, будь-який новорічний пневмостенд – Ялинку, Подаруночок, Снігуроньку, Сніговичка, Діда Мороза, Санта-Клауса, Сніжинку, Новорічних героїв, тощо.
  Ексклюзивна розробка новорічного надувного стенду забезпечить створення казкового новорічного настрою відвідувачам торгових центрів, Домів відпочинку, автосалонів, ярмарок, тощо. Як ніколи будуть до впори надувні велетні Ялинки та Діди Морози зі Снігуроньками.
  Пневмостенди працюють в приміщеннях та на вулиці. За для роботи надувного стенду потрібно підключити його до електромережі 220 В ( або електрогенератору). Задля забезпечення максимально корисного строку служби вироба необхідно розкріплювати його за усі монтажні петлі та додержуватися правил експлуатації, згідно наданої Інструкції, на сторінці “Комплектуючі, інструкції“.
  Прорахунок надувних Новорічних конструкцій робиться індивідуально. Для цього необхідно надіслати вибране зображення продукту з цієї сторінки, або, свій макет (ескіз, фото, тощо) та надати інформацію про кольорове рішення, вказати тиражність та довгочасність експлуатації, контактну особу та контактний номер телефону.
  Стандартний термін виготовлення – до 3-х тижнів. Але, якщо, Вам треба на «вчора» – найдемо рішення, як це можливо зробити 🙂
  Наш багатоканальний телефон для зв’язку: +38 (044) 501 92 54, або замовте зворотний дзвінок через кнопку “Замовити зворотний дзвінок”.Дякую за замовлення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший час.