facebook yotube vk

Український лідер галузі з виробництва пневмо-каркасних конструкцій та повнокольорового друку з 1996 року.

Схема проїзду

ТОВ “Компанія “Акер”

Провідний виробник рекламних

пневмо-каркасних конструкцій

+38 (044) 501 92 54

+38 (098) 969 51 50

 

Ростові ляльки (костюми) для оренди

 

 

  В на явності є великий вибір ростових ляльок для оренди – поролонових костюмів та надувних костюмів.  Всі актуальні  моделі для оренди наведені на нашому спеціалізованому сайті  «КУКЛАФАН». На сторінку наявності  костюмів в оренду  переходіть за посиланням http://www.kuklafan.com.ua/.

  На орендовані ростові ляльки можливо виготовити рекламно-інформаційні жилетки, якщо модель  пристосована до цього технологічно. 

  Консультаційний номер телефону по оренді ростових ляльок:  +38 063 396 10 94.

 

Пропонуємо наступну продукцію для оренди

 

  Панове, у Вас є можливість замовити оренду нашої продукції. Оренда може проводитись з послугою  обслуговування на час заходу нашим технічним персоналом, а, також,  можливо взяти продукцію на самостійне обслуговування.

  Якщо Вам підходить варіант – обслуговування власними силами, то, в такому випадку, при видачі товару, ми надамо Вам інструкції з використання виробу.

За додатковою інформацією та умовами оренди (застава, вартість, кількість, доставка) обов’язково зверніться до нашого офісу за нижче вказаними телефонами.

Перелік товару для оренди постійно змінюється.

  Зверніть увагу на те, що на такі конструкції як: арка та аеромен-зазивала можливо виготовити  рекламно-інформаційне полотно з вашою рекламою.

  Консультаційний номер телефону з оренди палаток, надувних конструкцій, аероменів:  +38 044 501 92 54, +38 098 969 51 50Дякую за замовлення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший час.