facebook yotube vk

Український лідер галузі з виробництва пневмо-каркасних конструкцій та повнокольорового друку з 1996 року.

Схема проїзду

ТОВ “Компанія “Акер”

Провідний виробник рекламних

пневмо-каркасних конструкцій

+38 (044) 501 92 54

+38 (098) 969 51 50

Ростові ляльки пневмо та ростові ляльки поролонові

Нашим пріоритетним завданням є розвиток не тільки самої компанії, а й розвиток Українського Рекламного ринку. Для цього, ще у 2011 році, ми запатентували наше ноу-хау в області надувних ростових ляльок та почали першими досліджувати та виготовляти надувні ростові ляльки на Україні. З багатьох країн Світу приїздять наші замовники до Києва за виконаними ексклюзивними замовленнями. Бо, за якістю, технологічністю та привабливістю наші ростові костюми до сього часу не мають аналогів. Виконуємо дизайн та виготовлення під замовлення ростових пневмо ляльок, бюджетних (карнавальних) костюмів та каркасно-поролонових костюмів. Більш детальну інформацію по виготовленню та прокату ростових костюмів можна отримати на нашому спеціалізованому сайті kuklafan.com.ua

Ростові ляльки надувні (пневмокостюми)

Ростові ляльки – це пневмокостюми, які багато в чому перевершують свої поролонові аналоги. Завдяки синтезу наших ноу-хау та значимому досвіду роботи у виробництві ростових костюмів, нам вдалося подолати шлях від експериментальних зразків до високотехнологічних, по Європейські якісних, ростових костюмів.

Ростові ляльки (надувні ростові ляльки, костюми) – це величезна «вишенька» будь-якого свята! Ростові ляльки виготовляються з довговорсового та коротковорсового штучного хутра, поліестерової тканини. Ростові ляльки пневмо мають, як правило, висоту 2,4м – 3,5м. Аніматору легко та зручно одягати ростову ляльку-пневмокостюм. На відміну від поролоново-каркасних та набивних ляльок, у ростовому костюмі пнемо є постійний поток повітря з зовні. Ця перевага робить роботу аніматора у пневмокостюмі комфортнішою та дозволяє працювати в ній більш тривалий час. Дуже зручний такий костюм при транспортуванні, тому що у згорнутому стані займає 10-20% від свого робочого об’єму. У комплектність до ростового костюму входить акумулятор, зарядний пристрій та транспортувальна сумка.

Ростові (надувні) ляльки-велетні

Ростові ляльки-велетні зустрінуть Ваших гостей, прикрасять будь-яку вечірку, стануть головним героєм фото зони. Актор, який перебуває у ростовій ляльці, «оживляє» її, і перед Вами вже не костюм, а живий персонаж казок, або живий корпоративний герой Вашої компанії, та ще й зріст від 3м до 3,5м! На будь-якому заході ростові ляльки-велетні завжди у центрі уваги. Завдяки нашим розробкам, незважаючи на велику висоту, ростовий костюм-велетень легкий у експлуатації та рухливий.

Бюджетні (карнавальні) костюми

Бюджетні (карнавальні) костюми використовуються на св’ятах, весіллях, новорічних та інших вечірках, промоутерських акціях, на День народженнях та вечірках, конкурсах та у шоу-програмах. Надувні костюми одягаються на звичайний одяг та не потребують будь-яких додаткових пристосувань.

Ростові ляльки поролонові (паркетні)

Ростові ляльки (костюми) поролонові відмінно працюють на презентаціяї, церемоніях, промоакціях, вечірках, корпоративних заходах, костюмованих карнавалах та шоу. Поролонові ростові ляльки виготовляються у вигляді корпоративних героїв, казкових персонажів, овочів, фруктів, будь чого. Ростові ляльки каркасно-поролонові виготовляються середньою висотою від 1,2м до 2,4м. Для забезпечення комфортної та ефективної роботи аніматора, у костюмі передбачено наявність поролонового каркасу. Додаткові елементи – рукавички, бахіли, штанята – доповнять образ вашого героя. При виготовлені ростових поролонових ляльок застосовуються штучні матеріали, такі як: текстильні тканини, хутро, поролон, наповнювачі, синтетичні тканини.

Ростові ляльки поролонові (паркетні) Ростові ляльки поролонові (паркетні) Ростові ляльки поролонові (паркетні)Дякую за замовлення!

Наш менеджер зв'яжеться з Вами в найкоротший час.